Hayot Foundation лойиҳаси
Ўз

Қидирув

«Эгати» бўйича 22 та натижа: Инглизчадан

Филтр

Луғат мақолалари

21 та
can инглизча
Инглизча-ўзбекча луғат · яна 3 та луғатда

kən; strong from kæn

модал в негативе каннот шорт форм канът; пл коулд; негативе коулд нот шорт форм коулднът 1. қила олмоқ, уддалай олмоқ

Can has no infinitive or participle forms. To make the future and perfect tenses, we use be able to

2. (рухсат сўраш ёки беришда қўлланилади)

3. (илтимос қилишда қўлланилади)

4. (бирор нима қилишни таклиф қилишда қўлланилади)

Тўлиқ мақола →
fathom инглизча
Инглизча-ўзбекча луғат · яна 1 та луғатда

н ʼfæðəm денгиз саржини, чуқурлик, (6 фут )

в англамоқ, тушунмоқ

н 'fæðəm денгиз саржини, чуқурлик, (6 фут )

в англамоқ, тушунмоқ

Тўлиқ мақола →

Ҳаммасини кўриш · 21 →

Шева материаллари

1 та
ахсай
Сурхондарё вилояти · окучник

ер чопиш агрегати